NEMOKAMAS INFORMACIJOS TELEFONAS 8 800 10008
N būdų nesirgti. N būdų pasveikti.

Nvaistinė

 
Mažyliui ir mamai

Naudokitės ypatingais „MAŽYLIO“ programos pasiūlymais ir teikiamais privalumais!

Jūsų prašymu – dar patrauklesnė „MAŽYLIO“ programa Jūsų patogumui:

- Nuo šiol – kas mėnesį nauji „MAŽYLIO“ programos pasiūlymai iki 40 proc. pigiau!

NORFOS vaistinėje nuolaidos „MAŽYLIO“ programos prekėms galioja su NORFOS ir MAŽYLIO* kortele.

-     Jeigu turite vaistinės lojalumo kortelę – nuo šiol „MAŽYLIO“ kortelės naudoti nebereikės: užteks vaistinės lojalumo kortelės, suteiksiančios nuolaidas MAŽYLIO programos, vaistinės akcijų prekėms bei galimybę naudotis specialiais pasiūlymais. Su vaistinės lojalumo kortele kaupsite N eurus, kuriais galėsite apmokėti iki 50 proc. kito pirkinio vertės.** „MAŽYLIO“ programos nuolaidos ir vaistinės akcijos – su viena kortele!

Pristatome NAUJIENĄ – nuo šiol „MAŽYLIO“ programos prekes ypatingomis kainomis užsisakyti galite internetu – www.vaistine.lt arba mobiliojoje vaistine.lt programėlėje!*** Perkant už 28,96 eurus/100 litų ir daugiau (išskyrus vaistinius preparatus) – pristatymas nemokamas! Vaistine.lt – pigiau, be eilių ir pašalinių akių!

NORFOS vaistinėje ir vaistine.lt rasite vaistinių preparatų, maisto papildų mamytėms ir mažyliams, vaistažolių, sauskelnių, kokybiškų ir saugių higienos, vaikų kosmetikos prekių, čiulptukų, buteliukų, žindukų, pientraukių, šildyklių, termometrų, pagalvių nėščiosioms ir maitinančioms, ortopedinių prekių, anatominės avalynės vaikams. Prekiaujame ypatingai kokybiška PHILIPS AVENT, JAMIESON, NIP, ŽIEDĖ produkcija.

-  „MAŽYLIO“ programos pasiūlymų ieškokite NORFOS vaistinės laikraštukuose bei interneto puslapyje www.nvaistine.lt.

- „MAŽYLIO“ programos prekės vaistinėse pažymėtos „MAŽYLIO“ programos prekių skirtukais.

- UAB „ NORFOS vaistinė“ turi teisę bet kada keisti „MAŽYLIO“ programos sąlygas ir suteikiamas nuolaidas apie tai iš anksto neįspėjus kortelės turėtojų.


Už reikalingas prekes mokėsite mažiau, o sutaupysite daugiau! Linkime Jums augti stipriems!


* DĖMESIO! Nuo 2014 m. gegužės mėn. 1 d. naujos MAŽYLIO kortelės nebėra išduodamos.

** Sukauptais NORFOS vaistinės N eurais atsiskaityti galima NORFOS vaistinėje. Nuolaidos netaikomos kompensuojamiesiems vaistams ir medicininės paskirties priemonėms. Nuolaidos nesumuojamos.

*** Mobiliąją vaistine.lt programėlę galite atsisiųsti iš „Google Play“ ir „App store“.

Paskutinį kartą atnaujinta 2016 vasario 01, Pirmadienis 19:36
 
Nuolaidos