NEMOKAMAS INFORMACIJOS TELEFONAS 8 800 10008
N būdų nesirgti. N būdų pasveikti.

Nvaistinė

 
NORFOS nuolaidų kortelė

Dabar VISĄ DIENĄ NORFOS vaistinėje  perkant su NORFA kortele suteikiama net iki 40 % nuolaida akcijos prekėms.*

LAIMĖS VALANDOMIS taikomos momentinės 20, 25 procentų nuolaidos vaistams ir vaistiniams preparatams, o kitoms prekėms - 20, 25 ar 30 procentų nuolaidos, priklausomai nuo atitinkamo pirkimo metu įsigyjamų prekių bendro kiekio. Nuolaida taikoma perkant pilnas pakuotes, kurių kiekvienos vertė ne mažesnė nei 1,50 €. Nuolaidos nesumuojamos ir netaikomos kitose akcijose dalyvaujančioms prekėms. Nuolaidos netaikomos perkant su kompensuojamųjų vaistų pasu, kartiniams (gaminamiems vaistinėje) ir vardiniams vaistams. Nuolaidos netaikomos perkant www.vaistine.lt, neatsižvelgiant į tai, kad už prekes atsiskaitoma jas atsiimant vaistinėse. Nuolaidos taikomos administracijos patvirtintam sąrašui. Visos nuolaidos galioja tik su PC NORFA lojalumo kortele. 

Informacija apie kitas akcijas ir prekes, kurioms netaikoma akcijos „Laimės valandos x 3“ nuolaidos,  suteikiama kiekvienoje vaistinėje, el. paštu info@nvaistine.lt arba nemokamu tel. 8~800 10008.

* Taikoma nuolaida iki 40 proc. specialiais skirtukais pažymėtoms prekėms.

LAIMĖS VALANDŲ metu perkant 1 ar 2 vaistų pakuotes jiems taikoma 20% nuolaida, perkant 3 ar daugiau vaistų pakuočių – 25% nuolaida.

Nuolaidos netaikomos perkant su kompensuojamųjų vaistų pasu, kartiniams (gaminamiems vaistinėje) ir vardiniams vaistams. Nuolaidos nesumuojamos. Nuolaidos taikomos administracijos patvirtintam prekių sąrašui. 
Daugiau informacijos apie N eurų kaupimą rasite ČIADaugiau informacijos, kuriuo laiku Laimės valandas galioja įvariose N vaistinėse, rasite ČIA

 

Paskutinį kartą atnaujinta 2017 kovo 31, Penktadienis 15:02
 
Nuolaidos