Laimės valandos

Laimės valandos
LAIMĖS VALANDOMIS taikomos momentinės 20, 25 procentų nuolaidos vaistams ir vaistiniams preparatams, o kitoms prekėms - 20, 25 ar 30 procentų nuolaidos, priklausomai nuo atitinkamo pirkimo metu įsigyjamų prekių bendro kiekio. Nuolaida taikoma perkant pilnas pakuotes, kurių kiekvienos vertė ne mažesnė nei 1,50 €. Nuolaidos nesumuojamos ir netaikomos kitose akcijose dalyvaujančioms prekėms. Nuolaidos netaikomos perkant su kompensuojamųjų vaistų pasu, kartiniams (gaminamiems vaistinėje) ir vardiniams vaistams. Nuolaidos netaikomos perkant www.nvaistine.lt, neatsižvelgiant į tai, kad už prekes atsiskaitoma jas atsiimant vaistinėse. Nuolaidos taikomos administracijos patvirtintam sąrašui. Visos nuolaidos galioja tik su PC NORFA lojalumo kortele. 
 
Informacija apie kitas akcijas ir prekes, kurioms netaikoma akcijos „Laimės valandos x 3“ nuolaidos,  suteikiama kiekvienoje vaistinėje, el. paštu info@nvaistine.lt arba nemokamu tel. 8~800 10008.
 
* Taikoma nuolaida iki 40 proc. specialiais skirtukais pažymėtoms prekėms. 
 
LAIMĖS VALANDŲ metu perkant 1 ar 2 vaistų pakuotes jiems taikoma 20% nuolaida, perkant 3 ar daugiau vaistų pakuočių – 25% nuolaida. 
 
Nuolaidos netaikomos perkant su kompensuojamųjų vaistų pasu, kartiniams (gaminamiems vaistinėje) ir vardiniams vaistams. Nuolaidos nesumuojamos. Nuolaidos taikomos administracijos patvirtintam prekių sąrašui. 
 
LAIMĖS VALANDOS akcija taikoma tik vaistinės darbo laiku.

 

atgal

X