Close
Paieškos rezultatai
Prekiių filtrai

Laimės valandos

NORFOS vaistinėje akcijos „LAIMĖS VALANDOS“ metu perkant 1 prekę, taikoma 20 %, 2 ir daugiau prekių – 25 %, vaistams 20 %, 3 ir daugiau prekių – 30 % nuolaida, vaistams -25 %.

Taikomos momentinės 20 ar 25 % nuolaidos vaistams ir vaistiniams preparatams, o kitoms prekėms – 20, 25 ar 30 % nuolaidos, priklausomai nuo atitinkamo pirkimo metu įsigijamų prekių bendro kiekio. Nuolaida taikoma perkant pilnas prekių pakuotes, kurių kiekvienos vertė ne mažesnė nei 1,50 € arba priemoka ne mažesnė nei 1,50 €. Prekės, perkant pagal kompensuojamąjį receptą, skaičiuojamos į krepšelį, tačiau nuolaida netaikoma.

Nuolaidos nesumuojamos ir netaikomos kitose akcijose dalyvaujančioms prekėms. Nuolaidos netaikomos perkant pagal kompensuojamąjį receptą, pradinio maitinimo pieno mišinius, kartinius (gaminamius vaistinėje) ir vardiniu vaistus, įsigyjant dovanų kuponus. Nuolaidos netaikomos perkant www.nvaistine.lt, neatsižvelgiant į tai, kad už prekes atsiskaitoma jas atsiimant vaistinėse. Nuolaidos netaikomos administracijos patvirtintam prekių sąrašui. Visos nuolaidos galioja tik su PC NORFA lojalumo kortele.

Informacija apie kitas akcijas ir prekes, kurioms netaikoma akcijos „LAIMĖS VALANDOS“ nuolaidos, suteikiama kiekvienoje vaistinėje, el.paštu info@nvaistine.lt arba nemokamu telefonu 8 800 10008.

Akcija „LAIMĖS VALANDOS“ taikoma:

  • darbo dienomis 8-9 val. ir 14-15 val.*
  • šeštadieniais 8-9 val. ir 14-15 val.*
  • sekmadieniais 14-15 val.*