Close
Paieškos rezultatai
Prekiių filtrai

Lojalumas

Norfos nuolaidų kortelė

Gintarinė kortelė
Lojalumo kortelės taisyklės
Kaupkite NORFOS VAISTINĖS EURUS!


• NORFOS vaistinėje suteikiama iki 5 % kaupiamoji nuolaida nuo galutinės mokamos sumos. Nuolaida netaikoma perkant su kompensuojamųjų vaistų pasu, kartiniams (gaminamiems vaistams) ir vardiniams vaistams. Nuolaidos nesumuojamos. Nuolaidos taikomos administracijos patvirtintam prekių sąrašui.


• NORFOS vaistinėje su NORFA kortele suteikta kaupiamoji nuolaida nuo galutinės mokamos sumos kaupiama NORFOS vaistinės eurais (N eurais) ir fiksuojama NORFA lojalumo kortelėje.


• Visą informaciją apie gautus /sukauptus N eurus rasite ant pirkinių kasos čekio arba teiraukitės vaistininko. UAB „NORFOS VAISTINĖ“ turi teisę savo nuožiūra keisti prekes, už kurias suteikiami N eurai, ir N eurų kiekio suteikiamą už konkrečias prekes.


• Lojalumo kortelė turi būti pateikta vaistininkui prieš atsiskaitant už prekes.


• N eurai suteikiami tik už teisėtus atsiskaitymus grynaisiais pinigais arba mokėjimo kortele.


• N eurai galioja UAB „NORFOS VAISTINĖS“ nustatytą laikotarpį, kuris pradedamas skaičiuoti nuo N eurų suteikimo (įskaitymo į kortelę) dienos. Suteiktų N eurų galiojimo laikotarpis yra 6 mėn. nuo paskutinio pirkimo datos. Informaciją apie N eurų galiojimą rasite ant pirkinių kasos čekio. N eurai, kurių galiojimo laikas pasibaigė, panaikinami apie tai iš anksto neįspėjus lojalumo kortelės turėtojo. Sukaupti N eurai į grynuosius pinigus nekeičiami.Atsiskaitykite NORFOS VAISTINĖS EURAIS!


• N eurais, kurie suteikiami dabartinio pirkinio metu, atsiskaityti galima iki 50 proc. kito pirkinio vertės. N eurais negalima atsiskaityti perkant su kompensuojamųjų vaistų pasu.


• Norėdami atsiskaityti už pirkinį N eurais, informuokite vaistininką prieš išmušant kasos čekį.


• Naudojantis PC NORFA lojalumo kortele, joje turimas 1 N euras prilygsta 1 eurui.Kitos sąlygos


• Grąžinant prekę, už kurią buvo suteikti N eurai, už prekę gauti N eurai nurašomi.


• UAB „NORFOS VAISTINĖ“ turi teisę bet kada savo nuožiūra keisti N eurų kaupimo tvarką, pirkinio sumos dydį, už kurio dalį galima atsiskaityti N eurais, prekes už kurias suteikiami N eurai ir kitas NORFOS VAISTINĖS lojalumo kortelės sąlygas, apie tai iš anksto neįspėjus kortelės turėtojus.

POLA kortelė

Gintarinė kortelė
Apie lojalumo kortelę

NORFOS vaistinėje su POLA kortele -15 % vaistams ir 20 % - kitoms prekėms. Nuolaidos netaikomos perkant su kompensuojamuoju receptu, vardinius, kartinius vaistus, pradinio maitinimo mišinius, administracijos patvirtintam prekių sąrašui. Nuolaidos nesumuojamos ir galioja perkant fizinėse NORFOS vaistinėse.

Pasitarkite su kvalifikuotais mūsų vaistininkais! Kartu mes stipresni!