Close
Paieškos rezultatai
Prekiių filtrai

Lojalumas

Norfos nuolaidų kortelė

Gintarinė kortelė
Lojalumo kortelės taisyklės
Kaupkite NORFOS VAISTINĖS LOJALUMO EURUS!

 

• NORFOS vaistinėje suteikiama iki 5 % kaupiamoji nuolaida lojalumo eurais nuo galutinės mokamos sumos. Lojalumo eurų nesuteikiama ir jais negalima atsiskaityti perkant su kompensuojamuoju receptu, vardinius, kartinius (gaminamus vaistinėje) vaistus, pradinio maitinimo pieno mišinius, dovanų kuponus. Perkant receptinius vaistus ir prekes, kurioms yra taikomas 5% lengvatinis PVM tarifas, taip pat už skiepus lojalumo eurai nekaupiami, bet galima apmokėti sukauptais lojalumo eurais. Lojalumo eurų neskiriama perkant kitų akcijų prekes.

 

• NORFOS vaistinėje su NORFA kortele suteikta kaupiamoji nuolaida nuo galutinės mokamos sumos kaupiama ir fiksuojama NORFA lojalumo kortelėje.

 

• Visą informaciją apie gautus /sukauptus lojalumo eurus rasite ant pirkinių kasos kvito arba teiraukitės vaistininko. UAB „NORFOS VAISTINĖ“ turi teisę savo nuožiūra keisti prekes, už kurias lojalumo eurai nesuteikiami.

 

• Lojalumo kortelė turi būti pateikta vaistininkui prieš atsiskaitant už prekes.

 

• Lojalumo eurai suteikiami tik už teisėtus atsiskaitymus grynaisiais pinigais arba mokėjimo kortele.

 

• Lojalumo eurai galioja UAB „NORFOS VAISTINĖS“ nustatytą laikotarpį, kuris pradedamas skaičiuoti nuo N eurų suteikimo (įskaitymo į kortelę) dienos. Suteiktų N eurų galiojimo laikotarpis yra 6 mėn. nuo paskutinio pirkimo datos. Informaciją apie lojalumo eurų galiojimą rasite ant pirkinių kasos čekio. Lojalumo eurai, kurių galiojimo laikas pasibaigė, panaikinami apie tai iš anksto neįspėjus lojalumo kortelės turėtojo. Sukaupti lojalumo eurai į grynuosius pinigus nekeičiami. 

 


Atsiskaitykite NORFOS VAISTINĖS LOJALUMO EURAIS!

 

•  Lojalumo eurais, kurie suteikiami dabartinio pirkinio metu, atsiskaityti galima iki 50 proc. kito pirkinio vertės.

 

• Norėdami atsiskaityti už pirkinį lojalumo eurais, informuokite vaistininką prieš išmušant kasos čekį.

 

 

Kitos sąlygos

 

• Grąžinant prekę, už kurią buvo suteikti  lojalumo eurai, už prekę gauti lojalumo eurai nurašomi.

 

• UAB „NORFOS VAISTINĖ“ turi teisę bet kada savo nuožiūra keisti lojalumo eurų kaupimo tvarką, pirkinio sumos dydį, už kurio dalį galima atsiskaityti lojalumo eurais, prekes už kurias suteikiami lojalumo eurai ir kitas NORFOS VAISTINĖS lojalumo kortelės sąlygas, apie tai iš anksto neįspėjus kortelės turėtojus.

POLA kortelė

Gintarinė kortelė
Apie lojalumo kortelę

NORFOS vaistinėje su POLA kortele -15 % vaistams ir 20 % - kitoms prekėms. Nuolaidos netaikomos perkant su kompensuojamuoju receptu, vardinius, kartinius vaistus, pradinio maitinimo mišinius, administracijos patvirtintam prekių sąrašui. Nuolaidos nesumuojamos ir galioja perkant fizinėse NORFOS vaistinėse.

Pasitarkite su kvalifikuotais mūsų vaistininkais! Kartu mes stipresni!